Nauka chińskiego

Witajcie. Nasz zespół chętnie pomoże Wam z nauką chińskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi opisami i możliwością kontaktu. Z przyjemnością odpiszemy na Wasze zapytania.

Piotr
Redaktor naczelny portalu www.haohao.pl. Nauczyciel i tłumacz języka chińskiego. Piotr ukończył studia magisterskie z zakresu nauczania języka chińskiego w Nankinie na Nankińskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Piotr prowadzi również portal www.chinskitlumacz.net, czyli najszybsze tłumaczenia przez internet. Prywatna strona Piotra to www.piotrbania.pl

Kontakt: piotr@haohao.pl

Lokalizacja: online | Tarnów, Dębica

 

Basia
Chcesz poznać tajemnice pisma chińskiego i nauczyć się mówić w tonach?
Mogę w tym pomóc. Jestem studentką czwartego roku sinologii na Uniwersytecie Jagiellońskim zakochaną w języku chińskim i kulturze orientu.
Potrafię tłumaczyć, mam doświadczenie w nauczaniu dzieci i osób dorosłych.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Kontakt basia@haohao.pl

Lokalizacja: online | Kraków

Iga
Historyczka i anglistka z wykształcenia i z pasji. W Chinach interesuje ją ich różnorodność. Po pierwszym rocznym pobycie w Chinach postanowiła wrócić do Państwa Środka i pogłębić swoją wiedzę. Obecnie studiuje nauczanie chińskiego na Nankińskim Uniwersytecie Pedagogicznym i public history na Uniwersytecie Wrocławskim. Ma prawdziwe zamiłowanie do nauczania i uczenia się. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w zakresie tego, jak się efektywnie uczyć. Bardzo lubi czytać, zwiedzać i gotować.

Kontakt igah@haohao.pl

Lokalizacja: online