O nas

Piotr B.
Redaktor naczelny portalu www.haohao.pl. Nauczyciel i tłumacz języka chińskiego. Piotr ukończył studia magisterskie z zakresu nauczania języka chińskiego w Nankinie na Nankińskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Piotr prowadzi również portal www.chinskitlumacz.net, czyli najszybsze tłumaczenia przez internet. Prywatna strona Piotra to www.piotrbania.pl

Barbara B.
Zastępca redaktora naczelnego portalu www.haohao.pl. Pasjonatka śpiewu, gry na pianinie, podróżowania i … koszykówki. Barbara ukończyła studia licencjackie z sinologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i obecnie kontynuuje studia magisterskie, jednocześnie będąc na kursie języka chińskiego na Shanghai Normal University w Szanghaju.

Iga M.
Iga Ukończyła sinologię na Uniwersytecie Jagiellońskim i obecnie wraz z Barbarą uczęszcza na kurs języka chińskiego na Szanghajskim Uniwersytecie Pedagogicznym. Zakochana w sportach wodnych i zimowych, uwielbia też fotografię i aktywne podróże.

Iga H.
Historyczka i anglistka z wykształcenia i z pasji. W Chinach interesuje ją ich różnorodność. Po pierwszym rocznym pobycie w Chinach postanowiła wrócić do Państwa Środka i pogłębić swoją wiedzę. Obecnie studiuje nauczanie chińskiego na Nankińskim Uniwersytecie Pedagogicznym i public history na Uniwersytecie Wrocławskim. Bardzo lubi czytać, zwiedzać i gotować.

Justyna P.
Ukończyła sinologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, a obecnie uczy się na Uniwersytecie Zhejiang w Hangzhou. Uwielbia podróże, śpiew, poezję śpiewaną i musicale.